۰ نظر Share

مقدمه

بسم الله الرحمن الرحیم

هیئت عنوانی است که در ذهن ما مکان و موقعیتی مقدس و به دور از خود پسندی ها و دروغ ها و زشتی ها را می سازد. مکانی که همراه با زمانی قطعه ای از زندگی را می سازد که مقدس است.

هیئت چیزی فراتر از زندگی پست انسانهای زشتی است که خود را فقط می بینند. هیئت جایی است برای دیدن فقط معشوق. برای دیدن فقط خدا٬ برای دیدن فقط حسین... .

محبین فرزندان فاطمه-علیهم السلام از عاشورای سال 88 که اتفاقاتی در کشور رخ داد در فضایی که نیاز به شناخت ویژه و سیراب شدن ویژه بود شکل گرفت و از همان ابتدا سعی کرد متفاوت باشد که همین تفاوت دلیل بوجود آمدن و ادامه مسیرش بود.

محبین فرزندان فاطمه-علیهم السلام می‌داند که در شهر قم٬ شهر کریمه اهل بیت علیهم السلام وجود هیئت امر نایابی نیست٬ اما نیاز خود به خاص برگزار کردن مجلسی برای خود را برگزید تا همین تفاوت دلیل ادامه باشد.

سه سال با همه بالا و پائینی ها گذشته و اکنون در فضایی دیگر٬ از قضا اینجا حیات مجازی را در کنار حیات واقعی و معنوی ادامه می‌دهیم. محفلی برای همه خصوصا نوجوانان. با خادمی نوجوانان و جوانان.


محبین فرزندان فاطمه- علیهم السلام شب‌های جمعه زائر کربلا هستند.

شهر کریمه اهلبیت(علیهم السلام)-روبروی صحن جوادالائمه حرم مطهر-کوچه شهید عراقی(آبشار)-بعد از مسجد اولین چهارراه سمت راست - کوچه شهید عبداللهی

بعد از نماز مغرب و عشای جماعت شب های جمعه

سامانه پیامکی محبین:10009102043114

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی